• Služby

    Služby

    Penzion Volařík

Degustace pro každéhoDegustace pro každého

Degustace pro každého

Ochutnejte vína Volařík - vína od Vinaře roku 2011, 2014 a 2018

Na recepci penzionu nabízíme v rozlevu 2 vzorky vín. Širší výběr vín je v nákupu po láhvi. Pro ubytované platí zvýhodněná cena o 5 % nižší než přímo ve vinařství. Pokud máte zájem o ochutnávku více vzorků, můžete navštívit naše provozovny v Mikulově - Vinařství Volařík (K Vápence 1811/2a)  nebo Vinotéku U Čápa (Brněnská 13)

Skupiny 8 - 40 osob na penzionu

Řízená degustace se sommelierem z Vinařství Volařík přímo na penzionu ve společenské místnosti. Zajistíme teplý či studený catering, nutná objednávka předem na recepci penzionu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Skupiny 20 - 70 osob v Křížovém sklepě v Mikulově

Řízená degustace 6-10 vzorků přívlastkových vín se sommelierem v Křížovém sklepě v Mikulově. Zajistíme kompletní catering, snoubení vín a pokrmů, cimbál, ... Kalkulace na vyžádání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vinný balíčekVinný balíček

Víno na pokoj

Penzion je těsně spjat s Vinařstvím Volařík Mikulov, které má v katastru Dolních Dunajovic viniční tratě Plotny, Zimní vrch a Pod Slunným vrchem.

Nabízíme "uvítací vinný balíček", který vám zpestří první okamžiky u nás. Za skvělou cenu 150 Kč vám na pokoj připravíme lahev přívlastkového vína z dunajovické viniční trati.

Balíček je nutné objednat při rezervaci pokoje na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dárkový poukaz

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, přátelé či známé? Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na pobyt v Penzionu Volařík. Darujte nezapomenutelné chvíle strávené v kraji plném vína.

Objednávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.